Свято села в Ямпільчику

Дата: 08.10.2017 15:52

Напередодні храмового свята в Ямпільчику 6 жовтня в сільському клубі відбулись урочистості з нагоди Дня села. Перед початком урочистої частини святкування відбувся виступ  Вишнівчицького духового оркестру, який не залишив байдужих і під запальну веселу музику танцювали майже усі селяни, які зійшлись на свято. Щирі слова вітання ямполянам  від усієї Чемеровецької громади висловив перший заступник селищного голови Юрій Войтов, який завітав на свято з подарунком – обігрівачем для сільського клубу. Завдяки фінансовій підтримці   товариства «Оболонь-Агро» в особі Михайла Жили та місцевих підприємців вдалось привітати подарунками найстаршого та наймолодшого жителя, сімейні пари, які одружились тиждень тому та тих, хто в парі понад 50 років, а також відзначити усіх учасників АТО.