Триває весняний призов

Шестеро молодих юнаків, жителів населених пунктів з Чемеровецької селищної ради -  сс. Бережанка, Степанівка, Черче та Почапенці вперше складуть присягу на вірність Україні в якості військовослужбовців. Після навчання  вони  розподіляться по Україні, хтось служитиме у лавах Національної гвардії, хтось у військах повітряних сил, дехто опановуватиме спеціальності у навчальному центрі державної служби транспорту. Загалом, за весняний призов 2017-го року планується направити на службу 24 військовослужбовці Чемеровеччини. Для усіх  армійців, служба - це обов’язок захищати рідну землю.  Для окремих - це перше найважче випробування в житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби, взаємоповаги. Щиро бажаємо нашим захисникам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.