Сучасні засоби безпеки та профілактики злочинності будуть на службі у громади

Питання ефективності заходів, які вживаються для забезпечення публічної безпеки і порядку, дієвої протидії злочинності та правопорушенням, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, завжди залишаються першочерговими. Профілактика злочинності в умовах сьогодення набуває все більшого значення, вимагає застосування  сучасних форм та методів.

Затвердженою рішенням Чемеровецької селищної ради Комплексною програмою профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю  на 2017-2020 роки передбачено сприяння та підримку Чемеровецькому відділенню Національної поліції Городоцького відділу поліції ГУНП  у підвищенні оперативності та якості реагування на заяви громадян, забезпеченні активної наступальної протидії  злочинним діянням, викритті та припиненні кримінальних правопорушень, запровадження системи дієвого контролю за станом та результатами роботи з попередження  злочинності.

Наразі з метою дистанційного контролю у найбільш криміногенних місцях громади, в першу чергу при в»їзді та виїзді із селища будуть встановлені засоби відео спостереження, на що з селищного бюджету передбачено виділити 60 тис.грн.