Учні навчальних закладів Чемеровецької громади проходили пробне ЗНО

У суботу 8 квітня Вінницьким регіональним центрам оцінювання якості освіти на базі Чемеровецького НВК№1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК» було проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, математики, фізики, історії, біології, географії, хімії та іноземних мов. Участь у пробному тестуванні  з усіх предметів взяли 72  випускники з населених пунктів Чемеровецької селищної ради, які попередньо пройшли відповідну процедуру реєстрації.

Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення ЗНО, а також психологічна підготовка майбутніх абітурієнтів до участі в основній сесії оцінювання.
Учасники випробування  мають можливість отримати результат проходження пробного ЗНО в  онлайн-режимі. Для цього необхідно з 15:00 години 8 квітня до 24:00 години 10 квітня внести відповіді з певного навчального предмету до сервісу «Визначити результати пробного ЗНО".

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку результатів особи, які заповнили електронний бланк, одинадцятикласники зможуть з 14 квітня 2017 року.