УВАГА! Очікуються складні погодні умови

Дата: 16.03.2018 15:59

Фото без опису

За прогнозом українського Гідрометцентру внаслідок впливу активного циклону 17-18 березня очікуються різкі зміни погоди: сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покрову 15-20 см.), посилення вітру до 15-20 м/с, пониження температури повітря (17 березня до 2-7о морозу, 18 березня вночі до 10-15о морозу, вдень 6-11о морозу).

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту, ускладнити роботу енергетичної галузі та комунального господарства.

З метою своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації, просимо у вихідні дні та на весь період негоди забезпечити контроль за підвідомчими об’єктами (школи, дитячі садочки, Будинки культури, котельні, об’єкти водозабезпечення) на предмет виникнення різних аварійних ситуацій.

Передбачити залучення до ліквідації наслідків, спричинених негодою, наявних сил та технічних засобів сільськогосподарських підприємств, зокрема, до очищення від снігових заметів автодоріг та вулиць.

Організувати подвірні обходи малозахищених громадян (самотніх престарілих осіб, інвалідів, багатодітних і малозабезпечених сімей) з метою надання своєчасної відповідної допомоги.

У разі виникнення надзвичайних та аварійних ситуацій негайно повідомляти керівників структурних підрозділів селищної ради та аварійні служби.