Доповнюємо перелік запланованих заходів

Рішенням виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради  погоджено  зміни до переліку  заходів, передбачених Програмою соціально-економічного та культурного розвитку на 2018 рік. Додатково в поточному році заплановано придбати   спеціалізований автобус для перевезення школярів, розпочати нове  будівництво мереж водогону по вулицях сіл Чорна, Почапинці, Садове.  Також довключено заходи з поліпшення умов утримання закладів освіти, зокрема, провести капітальний ремонт будівлі з утепленням фасаду  Чемеровецького навчально-виховного – комплексу №2 « Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та гімназія» та покрівлі Бережанського дошкільного навчального закладу « Білочка». Додатково внесений перелік проектів буде затверджуватися на черговій сесії селищної ради.