Соціальний супровід сімей та осіб поважного віку

Дата: 23.05.2018 17:34

Фото без опису

Сьогодні працівники відділу з питань соціальної політики з метою проведення  оцінки потреб сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та перевірки роботи соціальних робітників здійснили виїзди відразу у кілька населених пункти об’єднаної селищної ради.  У селах Свіршківці та Демківці відвідали сім’ї та надали ряд послуг, спрямованих на відповідальне ставлення батьків  до виконання своїх обов’язків, провели бесіди та консультації щодо профілактики шкідливих звичок, покращення санітарно-гігієнічних умов проживання, планування сімейного бюджету та працевлаштування.

Під час виїзду в село Біла провели обстеження осіб, що перебувають на обслуговуванні та визначили основні потреби, на задоволення яких спрямували  соціального робітника Надію Ткачук. Найбільш затребуваними на цю пору року є роботи з косіння трави, допомоги у дрібному ремонті житла, прибирання могил та обробітку присадибних ділянок. Разом з тим встановлено, що особи, які перебувають під опікою відділу задоволенні якістю надання послуг.