Рішення від 23.06.2017

Дата: 23.06.2017 16:09

Порядок денний

1. Про здійснення контролю за станом  дотримання земельного законодавства на території населених пунктів селищної ради.
  2. Про організацію роботи соціальних робітників  в населених пунктах  селищної ради.
  3. Про створення опікунської ради при Чемеровецькій селищній раді.
  4. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території смт Чемерівці.
  5. Про погодження внесення змін до  Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради на 2017 рік.
  6. Про погодження проекту Програми підтримки та функціонування комунального підприємства «Чемеровецьке бюро нерухомості».
  7.  Про погодження проекту рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік».
  8. Про затвердження порядку складання, подання запиту на інформацію до Чемеровецької селищної ради.
  9. Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію.
  10. Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.
  11. Про план роботи виконавчого комітету Чемеровецької селищної радина ІІ півріччя 2017 року.
  12. Про затвердження Положення про порядок створення та розгляду електронних петицій до Чемеровецької селищної ради Хмельницької області.
  13.
  14. Про  внесення змін до поштової адреси об'єкту нерухомого майна (гаража), що знаходиться в смт Чемерівці по вул. Пушкіна.
  15. Про  внесення змін до поштової адреси  житлового будинку в с. Залуччя  по вул. Перемоги.
  16. Про  присвоєння адреси  приміщенню житлового будинку в  с. Жердя  по вул. Молодіжна, що належить Цісар Г.В.
  17. Про  присвоєння адреси  приміщенню житлового будинку в  смт Чемерівці по вул. Павловського, що належить  Дідику М.Ф.
  18. Про  присвоєння адреси  приміщенню житлового будинку в  с. Жердя по вул. Молодіжна, що належить Голованчук О.О.
  19. Про  присвоєння адреси  приміщенню житлового будинку в  с. Залуччя по вул. Мальовнича, що належав померлій Панат Г. Ю.
  20. Про розгляд заяви громадянки  Пекарчук І. Р., жительки с. Бережанка,вул. Жукова, 3.
  21. Про видачу дубліката  свідоцтва на право приватної власності на житловий будинок в с. Красноставці по вул. Шевченка, 8.
  22. Про видачу дубліката  свідоцтва на право приватної власності на житловий будинок в с. Красноставці по вул. Польова, 33.
  23. Про видачу дубліката  свідоцтва на право приватної власності на житловий будинок в с. Збриж по вул.Тітова, 9.
  24. Про видачу дубліката  свідоцтва на право приватної власності на житловий будинок в с. Кормильче по вул. Першотравнева, 10.
  25. Про призначення помічника жителю с. Слобідка - Смотрицька    вул. Жовтнева, 15, гр.  Колодію В.М.
  26. Про призначення помічника жителю с. Чорна    вул. Т. Римара, 30, гр.  Корочаю Г. В.
  27. Про призначення помічника жителю смт Чемерівці    вул. Генерала Армії Павловського,  25, гр.  Поплавському Л.В.
  28. Про тимчасове розміщення цирку – шапіто  «Чарівнипй світ» на території смт Чемерівці.