Рішення від 27.11.2017

Дата: 27.11.2017 16:19

1. Про затвердження тарифів на  послуги, що надаються  КП «Комунсервіс».

2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради від 19.08.2017 року  № 15 «Про затвердження кошторисної вартості погодинних платних  послуг, що надаватимуться  КП «Комунсервіс» при проведенні електромонтажних робіт».

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради від 19.08.2017 року  № 16 «Про затвердження кошторисної вартості погодинних платних  послуг, що надаватимуться КП «Комунсервіс» при роботі трактора Беларус-320.4.».

4. Про зміну адреси двоповерхового восьмиквартирного житлового будинку по вул. Миру в смт Чемерівці.    [Додаток]

5. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню с. Кугаївці по вул. Ярослава Мудрого.

6. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню  в с. Степанівка по вул. Першотравнева.

7. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню  в с. Кормильче  по вул. Центральна.

8. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню  в с. Чорна по вул. Т.Римара.

9. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню  в с. Біла по вул. Вербина.

10. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню  в с. Слобідка-Смотрицька по вул. Польова.

11. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню  в с. Залуччя по пров. Жовтневий.

12. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню  в с. Залуччя по вул. Жовтнева.

13. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню  в с. Залуччя по вул. Підлісна.

14. Про розгляд заяви громадянина Грицюка Вадима Васильовича, жителя с. Бережанка, вул. Лесі Українки, 2.

15. Про  надання  дозволу на  видалення  зелених насаджень та аварійних дерев в населених пунктах селищної ради.

16. Про  надання  дозволу на  омолодження зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької селищної ради.

17. Про розгляд заяви  Коробчук А. П.

18.  Про зняття з квартирного обліку.

19. Про розгляд заяви  Коробчук А.П. щодо видачі ордеру.

20. Про видачу дубліката свідоцтва на право приватної власності на житловий будинок, який розташований в с. Красноставці, по вул. Гагаріна, 53.

21. Про призначення помічника громадянці Сторожук Марії Іванівні, 1936 року народження, жительці с. Свіршківці, вул. Новоселицька, 11.

22. Про призначення помічника громадянину Сторожуку Олександру Митрофановичу, 1928 року народження, жителю с. Свіршківці, вул. Новоселицька, 11.

23. Про призначення помічника громадянину Давидову Олегу Анатолійовичу, 1969 року народження, жителю с. Шидлівці вул. Центральна, 44.

24. Про призначення помічника громадянці Паздерник Людмилі Володимирівні, 1970 року народження, жительці с. Бережанка, вул. Масловського, 10.

25. Про призначення помічника громадянину Свідеру Івану Степановичу, 1928 року народження, жителю с. Хропотова,  вул. Травнева, 30.

26. Різне.

26.1 Про розгляд заяви жителів буд. №2 вул. Героїв Майдану смт Чемерівці про проведення капітального ремонту покрівлі.

26.2  Про розгляд заяви жителів буд. №2 вул. Героїв Майдану смт Чемерівці про знесення дерев’яних гаражів.

26.3 Про розгляд заяви жителів буд. №4 вул. Героїв Майдану смт Чемерівці  про демонтаж блоків по вул. Герцена.