Рішення від 14.12.2017

Дата: 14.12.2018 16:29

Порядок денний

1. Про проект рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету  на 2017 рік».

2. Про затвердження плану діяльності селищної  ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.   [Додаток 1]

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  селищної ради від 31 березня 2017 року № 3 «Про затвердження складу комісій  з військового обліку призовників та військовозобов’язаних на території населених пунктів Чемеровецької селищної ради».

4. Про зняття з квартирного обліку Чемеровецької селищної ради.

5. Про видачу дубліката свідоцтва на право приватної власності на житловий будинок в с. Бережанка по вул. Незалежності (Чапаєва) 16.

6. Про видачу ордера на квартиру Гриньковій Л. М.

7. Про призначення помічника жителю с. Почапинці, вул.М.Грушевського, 28, громадянину Юркуцу Петру Івановичу.

8. Про призначення помічника жительці с. Свіршківці, вул. Новоселицька, 83, громадянці Станіславській Ганні Дмитрівні.

9. Про призначення помічника жительці с. Бережанка, вул. Яблунева, 1, громадянці Любовій Т.К.

10. Про затвердження кошторисної вартості погодинних платних послуг, які надаватимуться КП «Комунсервіс» при виконанні робіт грейдером  SHANTUI SG 16-3.

11. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Підлісна с. Залуччя Сльозкіна Д. М.

12. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Підлісна с. Залуччя, яке належало померлому громадянину Лютаревичу І. М.

13. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Грушевського с. Кормильча.

14. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Івана Франка  с. Почапинці.

15.  Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Свободи смт Чемерівці.

16. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Незалежності с. Почапинці.

17. Про  надання  дозволу на  видалення  сухостійних та аварійних зелених насаджень в селі Андріївка Чемеровецької селищної ради.

18.  Про надання дозволу на торгівлю новорічними ялинками.