Рішення від 23.02.2018

Дата: 23.02.2018 16:33

1. Про роботу комунального підприємства «Комунсервіс» у 2017 році.
  2. Про погодження проекту Програми  військово - патріотичного виховання молоді, організації підготовки громадян до строкової  військової служби в Збройних Силах України, військової служби за контрактом та служби  у військовому резерві,  проведення часткової мобілізації на території Чемеровецької селищної ради на 2018 рік.
  3. Про хід виконання  Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Чемеровецької селищної ради на 2017 – 2020 роки.  [Додаток]
  4. Про хід виконання Програми  підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення  житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2017 – 2020 роки.   [Додаток ]
  5. Про хід виконання Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природнього характеру на території Чемеровецької селищної ради  на 2017 – 2021 роки.  [Додаток ]
  6. Про хід виконання Програми про надання правової освіти та надання безоплатної правової допомоги жителям населених пунктів Чемеровецької селищної ради на 2017 – 2018 роки.   [Додаток]
  7. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури та спору в Чемеровецькій селищній раді на період до 2020 року.     [Додаток ]
  1. Про хід виконання Комплексної програми розвитку галузі освіти на території Чемеровецької селищної ради.   [Додаток]
  2. Про хід виконання Програми місцевих стимулів випускників загальноосвітніх навчальних закладів щодо вступу в медичні навчальні заклади на 2017-2021 роки.    [Додаток]
  3. Про проект рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік».    [Додаток]
  4. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна Жердянській ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Жердя по вул.. Центральна, 35.
  5. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі  по  вул. Гусятинське шосе смт Чемерівці.
  6. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Миру  смт Чемерівці.
  7. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Пилипа Поплавського смт Чемерівці.
  8. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню по вул. Садовій с. Бережанка.
  9. Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню по вул.Бідонька с. Свіршківці.
  10. Про  присвоєння  поштової  адреси домоволодінню  громадянина Івчука Р.О. по вул. Центральна с. Кормильче.
  11. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Качан Л.І. по вул. Центральна с. Кормильче.
  12. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню  громадянки      Бродюк В.Г. по вул. Першотравнева с. Кормильче.
  13. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки       Кушнір В.Г. по вул. Першотравнева с. Кормильча.
  14. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина      Свята І.В. по вул. Центральна с. Кормильча.
  15. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню  по вул. Підлісна  с.Залуччя.
  16. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню Свірчевського В.М. по     вул. Ліщука с. Черче.
  17. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню Свірчевського М.А. по  вул. Ліщука с. Черче.
  18. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Шевченка    с. Черче.
  19. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Лісова с. Біла.
  20. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Центральна   с. Жердя.
  21. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Молодіжна  с. Слобідка-Смотрицька.
  22. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Терешкової   с.Збриж.
  23. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Медобори   с. Черче.
  24. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню по вул. Шевченка    с. Хропотова.
  25. Про надання дозволу на омолодження і видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької селищної ради.
  26. Про призначення помічника жительці с. Жердя, вул. Яблунева, 29, громадянці Лиськовій Г.В.
  27. Про призначення помічника жительці смт Чемерівці, вул.Жуковського, 5, громадянці Мандрик Г.Г.
  28. Про призначення помічника жительці с.Слобідка-Смотрицька, вул.Пушкіна, 15, громадянці Шклярук Л.М.

29. Про призначення   помічника жительці с.Свіршківці, вул.Лесі Українки, 21, громадянці Ропій Є.А.

30. Про призначення   помічника жительці с.Ямпільчик, вул.Смотрицька, 42, громадянці Олійник Н.І.

31. Про зняття громадян з обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

32. Про внесення змін до складу  адміністративної комісії при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної ради.

33. Про  видачу  дубліката  свідоцтва на право власності   на  домоволодіння  в с. Ружа  по  вул.  Садова, 57.

34. Про  видачу  дубліката  свідоцтва на право власності   на  квартиру  в смт Чемерівці по вул.Центральна, 34/12.

35. Про внесення змін до рішення виконкому селищної ради від 28.04.2017 року № 3 «Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».