Рішення від 25.04.2018

Дата: 25.04.2018 16:35

Порядок денний

1. Про підсумки оздоровчої компанії 2017 року та основні заходи з організації  оздоровлення дітей у 2018 році.

2. Про погодження проекту Програми  забезпечення відшкодування майнової шкоди, завданої внаслідок проведення процедур і робіт щодо ліквідації африканської чуми свиней на території Чемеровецької селищної ради на 2018 рік.

3. Про проект рішення сесії селищної ради «Про виконання селищного бюджету за І квартал 2018 року».

4. Про проект рішення сесії селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік».

5. Про підсумки проведення опалювального сезону 2017–2018 років та  підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018–2019 років.

6. Про затвердження кошторисної вартості погодинних платних послуг КП «Комунсервіс» при використанні технічних засобів.

7. Про затвердження собівартості обслуговування КП  «Комунсервіс» житлової площі гуртожитку в смт Чемерівці повул. Героїв Майдану, 6.

8. Про зміну поштової адреси квартири громадянина Зелінського В.В. в житловому будинку №1 по вулиці Толстого смт Чемерівці.

9. Про присвоєння поштової адреси квартирі громадянки Кравцової Л.В. по в житловому будинку №1 по вулиці Толстого смт Чемерівці.

10. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Чайковської О. І. по вулиці Бринського А. П. с. Андріївка.

11. Про присвоєння поштової адреси гаражу громадянки Бевз Катерини Вікторівни по вулиці Гусятинське шосе смт Чемерівці.

12. Про зміну поштової адреси гаража громадянина Кислова О.В. по вулиці Гусятинське шосе смт Чемерівці.

13. Про зміну поштової адреси гаража громадянина Романюка В.А. по вулиці Гусятинське шосе смт Чемерівці.

14. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки     Боднарчук Л.М. по вулиці Дружби села Демківці.

15. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина     Олійника О.О. по вулиці Щастя села Демківці.

16. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Дундяк С.І. по вулиці Вишнева села Бережанка.

17.Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Гуменюк В.Л. по вулиці Шевченка села Черче.

18.Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Денисюка В.І. по вулиці Незалежності смт Чемерівці.

19. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки  Компан Т.А. по вулиці Зарічна села Черче.

20.Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Пастух Г.О. по вулиці Островського села Залуччя.

21.Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Іваніцької К.І. по вулиці Ліщука села Черче.

22.Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина Жуковського О.А. по вулиці Гагаріна села Шидлівці.

23.Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянки Зелінської Т.Г. по вулиці Центральна села Гайове.

24. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню громадянина     Ковцуна М.Г. по вулиці Центральтна села Кормильче.

25.Про присвоєння поштової адреси нежитловому побутовому приміщенню  ПП «АВС-АГРО» по вулиці Трояндова села Кугаївці.

26. Про  надання  дозволу на  видалення  аварійних та сухостійних зелених насаджень в смт Чемерівці.

27. Про призначення помічника жительці с. Почапинці, вул.Довженка, 5, громадянці Вільчик Є.С.

28. Про призначення помічника жительці с. Криків, вул.Надзбручанська, 100, громадянину Семинишину А.І.

29. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності   на  домоволодіння  в с. Андріївка  по  вул.  Соборна, 1.

30. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Бережанка по вул.Незалежності, 26.

31. Про  видачу  дубліката  свідоцтва на право власності   на  квартиру № 8  в смт Чемерівці  по  вул.  Поповича, 9.

32. Про надання дозволу на розміщення рекламної банерної конструкції на боковій стіні багатоквартирного житлового будинку в смт Чемерівці по     вул. Центральна, 25 громадянину Буячку В.М.

33. Продовження терміну  розміщення рекламної банерної конструкції набоковій стіні багатоквартирного житлового будинку в смт Чемерівці по вул. Центральна, 25 районній організації партії «Свобода».

34. Різне.