"ЛИШ СИЛЬНІ ДУХОМ ГІДНІ ПЕРЕМОГ!" VI обласна спартакіада "СИЛА ДУХУ"

Дата: 04.07.2018 16:06

26 червня 2018 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області на базі тренінгового центру Головного управління національної поліції в Хмельницькій області проведено VI обласну спартакіаду серед інвалідів праці «Сила духу».

У спортивному заході взяли участь 121 учасник, сформовано 11 команд з усіх відділень управління виконавчої дирекції з шести видів спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс та шахи. До участі у спартакіаді було залучено Хмельницьку обласну організацію фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Україна, суддівську колегію.

Городоцьке відділення було представлено командою з 5 учасників: Гаврищук В.Д., Балла С.Д. (Городоцький район) та Язвінський С.Б., Лупійчук І.М., Кустов В.О.(Чемеровецький район). Вони взяли участь у змаганнях з настільного тенісу, бомбаскету, шахів.

Обласні змагання розпочались з урочистого шикування команд учасників. Під час виконання Державного Гімну України право підняти Державний Прапор України надано учаснику VI обласної спартакіади «СИЛА ДУХУ» з настільного тенісу та дартсу, майстру спорту України з футболу, гравцю збірної команди України з футболу - Олегу Столярчуку.

Серед гостей та запрошених були присутні: Хмельницький міський голова Симчишин Олександр Сергійович, член ради федерації профспілок Хмельницької області, директор навчально-культурного центру «Побужжя», головний технічний інспектор праці Сковородніков Олег Васильович, а також рідні та друзі учасників змагань, представники засобів масової інформації.

Спартакіаду урочисто відкрив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Хмельницькій області Кіндзерський Сергій Анатолійович.

Серед переможців обласної спартакіади є представник команди Городоцького відділення Балла Сергій Дмитрович який зайняв 2 місце у змаганні з шахів.

Всі учасники спартакіади були нагороджені медалями та грамотами, а переможці - кубками та дипломами.

Переможці спартакіади, які зайняли перші призові місяця здобули право представляти Хмельниччину у фінальних змаганнях VI Всеукраїнської спартакіади, яка цього року відбудеться в м.Ужгороді 11-15 вересня 2018 року на базі спортивного комплексу «Юність».

Наприкінці змагань, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Сергій Кіндзерський висловив сердечну вдячність учасникам спортивних баталій - людям з великою вірою у власні сили. Велика заслуга організаційного комітету з підготовки та проведення обласних змагань, а також начальників відділень та працівників управління, які підтримали спортсменів-аматорів та робили все для того, аби усі отримали масу позитивних емоцій від спортивного дійства.

Проведення спартакіади серед інвалідів праці - яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, сповненим подіями, новими звершеннями і перемогами, гідний кожен громадянин нашої держави. Незалежно від того, хто зайняв призові місця, всі учасники-переможці! Участь в спартакіаді - це вже перемога. Своїми успіхами і досягненнями вони переконливо довели, що сила духу перемагає будь-які життєві труднощі.