Хмельницька область, Чемеровецький район

День села в Шидлівцях

Дата: 06.10.2017 16:00

Для мешканців села Шидлівці сьогоднішній день був особливим, адже вони святкували День села. Розділити радість селян завітали перший заступник Чемеровецького селищного голови Юрій Войтов, перший заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації  Едуард Шляков та жителі навколишніх сіл, які до об’єднання входили до Шидловецької сільської ради. Традиційно для такого свята відбулось нагородження наймолодшого і найстаршого жителя села, воїнів  АТО, багатодітних сімей. Організатори дійства підготували для шидлівчан чимало сюрпризів, зокрема, безпрограшну лотерею, виставку виробів місцевих майстринь вишивки та виробів з бісеру, пригощали традиційними українськими стравами: смачним кулішем, грибною юшкою та смаженою картоплею. Концертна програма відбувалась за участю працівників Чемеровецької музичної школи та місцевих аматорів.