Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Свято фізичної культури

Сьогодні  на Центральній площі Чемеровець відбувся захід з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. З вітальним словом до ветеранів спорту, тренерів, вчителів фізичної культури, спортсменів, молоді та активістів спорту звернулися голова районної державної адміністрації Олег Батюк, голова районної ради Світлана Павлишина та начальник відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради Ірина Качуріна.

Гарною традицією стало нагородження очільниками Чемеровеччини тренерів, вчителів, команд учнів із загальноосвітніх навчальних закладів з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту, студентської молоді за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту.

Яке ж свято спорту без змагань?! Так, і цьогорічне свято не могло відбутися без легкоатлетичного марафону, в якому взяли участь учні Чемеровецького НВК №1 та НВК №2, Юрковецької ЗОШ І-ІІ ст., студенти Чемеровецького медичного коледжу, представники організацій містечка. Переможці були відзначені грамотами та призами, активні учасники – сертифікатами. Спонсорами святкового легкоатлетичного кросу стали Олександр Герега та Дочірне підприємство «Оболонь» – «Красилівське».« повернутися до списку новин