Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Для школярів буде придбано два нових автобуси

Питання підтримки та сприяння у розвитку галузі освіти на постійному контролі селищного голови Олександра Собаня. Одним із основних завдань Чемеровецької селищної ради є забезпечення регулярного довозу учнів і вчителів у підвідомчих населених пунктах  до місць навчання й додому.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради сьогодні завершилась тендерна процедура придбання двох спеціалізованих автобусів для перевезення школярів. Придбання автотранспорту стало можливим завдяки виділенню цільової  субвенції обласною державною адміністрацією.  Загальна сума оголошених закупівель  складає 3400 тис.грн.,  в тому числі 1020 тис.грн. - це кошти селищного бюджету.  Учасниками оголошеного тендеру стали три  підприємства. Найвигіднішу цінову пропозицію за результатами  конкурсу запропонувало товариство  "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ" м.Київ і вона складає 3000 тис.грн.

У разі відповідності заявлених вимог та належних технічних характеристик автобусів селищною радою  буде заключено угоди купівлі – продажу.« повернутися до списку новин