Проведено перше засідання опікунської ради

З метою забезпечення виконання Чемеровецькою селищною радою повноважень в частині захисту прав та інтересів осіб, що потребують опіки та піклування на останньому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про створення опікунської ради. Також рішення виконкому включало затвердження її складу та Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної ради. Сьогодні відбулось перше засідання ради, в ході якого члени опікунської ради ознайомились з нормативно-правовими актами, які регулють її діяльність та завданнями і функціями  визначеними Положенням.

На засіданні розглянуто заяву жителя одного з населених пунктів селищної ради на предмет доцільності визнання особи не дієздатною та призначення їй опікуна.