Кому належить земля сільськогосподарського призначення в Україні?

Як власники паїв зможуть продати свою землю? Як здійснюватиметься продаж державної землі? Скільки коштуватиме земля? Що дасть Україні запровадження ринку землі? Яка середня вартість одного гектара землі у різних країнах світу? І багато подібних питань цікавлять сьогодні і пересічних мешканців населених пунктів громади, і фахівців галузі сільськогосподарського виробництва.

Одержати відповідь на ці запитання представники Чемеровецької громади змогли взявши участь у семінарі-громадському обговоренні на тему: « Формування ринку землі в Україні. Як земельна реформа вплине  на розвиток сільських територій», що відбувався у Хмельницькій торгово-промисловій палаті.

В ході зустрічі учасники дійшли спільної думки:  якщо депутати підтримають підготовлений Урядом законопроект, на Україну чекає одна з найфундаментальніших реформ часів Незалежності.