Реалізація заходів утворення та модернізації ЦНАПу

Сьогодні відбувся черговий робочий візит регіонального спеціаліста Сергія Закуреного, який веде методичний супровід Чемеровецької громади з питань, що стосуються утворення та модернізації Центру надання адміністративних послуг селищної ради за Шведсько-Українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» SKL International. Темою розмови сьогоднішнього дня було обговорення порядку  передачі на баланс меблів та техніки, придбаної організаторами Проекту, визначення матеріально відповідальної особи та складу комісії з інвентаризації майна, порядку прийняття майна та послуг, а також механізму постановки на баланс переданих матеріальних цінностей.

Додатково визначено можливість реалізувати відвідання адміністраторів віддалених робочих місць до найближчого діючого та ефективного ЦНАП для переймання практичного досвіду. У разі погодження організаційних моментів візит відбудеться в ЦНАП міста Хмельницький уже в середині липня поточного року.