Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Чемеровецька громада має свою офіційну символіку

В ході пленарного   засідання  шостої сесії VII скликання Чемеровецької селищної ради депутати після чергового  обговорення одностайно проголосували про затвердження символіки Чемеровецької об’єднаної  територіальної громади.

Як вже зазначалося,  переможцем  конкурсного відбору став ескіз Герба та Прапора, напрацьований директором Чемеровецького краєзнавчого музею Сергієм Рибаком. Після публічних слухань за участю керівників різних громадських організацій - від ветеранських до учнівських , розгляду на засіданнях виконавчого комітету  та постійних комісій селищної ради  проект офіційної символіки було представлено в сесійній залі на обговорення представників депутатського корпусу.

Затверджені, з внесеними в ході усіх етапів обговорення правок,  ескізи  Герба і Прапора відображають характерні особливості населених пунктів об’єднаної територіальної громади, містять зображення і  знаки, що  передають унікальність та ідентифікують села Чемеровецької селищної ради, а також  відповідають методичним рекомендаціям Українського Геральдичного Товариства.

       Рішенням сесії також затверджено Положення про використання офіційної символіки Чемеровецької об’єднаної  територіальної громади, а також зазначено,  що символи громади вимагають шанобливого ставлення до них.


Детальніше: Герб, Прапор« повернутися до списку новин