Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Сучасну програму встановлено. Організовано збір інформації

Чемеровецька селищна рада активно розпочала процес оновлення наявної інформаційної бази про домогосподарства селища Чемерівці. Придбана та встановлена комп’ютерна програма «Програмний комплекс «Погосподарський облік для сільських, селищних рад» дасть можливість оперативно обробляти та використовувати інформацію про домоволодіння, власників та членів домогосподарства, наявний житловий фонд , відомості про будинки та землю в особистому користуванні, живність та с/г техніку, що перебуває у приватній власності тощо.

               З  проханням про уточнення відповідної інформації селищна рада зверталася до мешканців Чемеровець через газету «Нове життя» та на офіційному сайті. Наразі чемерівчани   особисто звертаються в загальний відділ для уточнення відомостей. Разом з тим створено робочу групу  працівників виконавчих органів та установ, підвідомчих селищній раді, котрі в ході подвірного обходу проводять збір необхідної інформації для наповнення блоків програмного комплексу погосподарського обліку.                 

                Застосування сучасного обліку домогосподарств та їх мешканців дасть можливість підвищити оперативність та поліпшити якість надання послуг по видачі довідок мешканцям селища.

                  В ході зібрання керуюча справами Жанна Народовець та начальник загального відділу Лідія Яцковська провели роз’яснення щодо дій та порядку заповнення бланків відомостей для подальшого їх перенесення до електронного та паперового реєстру домогосподарств.« повернутися до списку новин