Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Відбулося чергове засідання виконкому

Сьогодні, 28 квітня, в залі засідань Чемеровецької селищної ради відповідно до вимог регламентуючих діяльність ради документів відбулось засідання виконкому. До проекту порядку денного було включено 20 питань.

На розгляд членів виконкому винесено  проект Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Чемеровецької селищної ради на 2017-2020 роки та Комплексної програми розвитку галузі освіти на 2017 -2020 роки, питання про створення комісії по техногенно-екологічній безпеці та цивільному  захисту населення та по обстеженню матеріально-побутових умов проживання, звернення голови Чемеровецької районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Віталія Тришньовського  щодо виділення земельної ділянки та встановлення пам’ятника «Героям та жертвам Чорнобиля».

         Також розглянуто питання  про затвердження тарифу на відшкодування собівартості 1 кв.м. житлової площі гуртожитку в смт Чемерівці по вул. Героїв Майдану, 6 та надання дозволу на видалення зелених насаджень на території селища та ряд заяв та звернень громадян.« повернутися до списку новин