ПАХНЕ МЕДОМ, ПАХНЕ М’ЯТОЮ...

Напередодні Дня пасічника України,  який традиційно з 1997 року відзначається в другій декаді серпня працівники Чемеровецької  центральної  бібліотеки організували Свято меду «Пахне медом, пахне м’ятою…». Читальна зала бібліотеки зібрала не  лише  професіоналів  з розведення бджіл, а й початківці-любителі. В ході заходу обговорювали з  присутніми кропітку роботу бджоляра.

З словами вдячності за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі звернулася до  присутніх голова ветеранської організації Валентина Курохтіна, а учасники хору ветеранів  «Чебреці» зачарували присутніх своїм прекрасним співом.  В свою чергу пасічники почастували усіх медом та подякували  за добрі слова та побажання на їхню адресу.