Науково-практична конференція медиків області у Чемеровецькому коледжі

Чемеровецький медичний коледж  знаний найбільш сучасною навчально-методичною базою, найбільш  професійно потужним викладацьким складом та найбільш різноплановою організацією дозвілля студентів на теренах області.

Саме тому сьогодні в Чемерівці на науково-практичну конференцію   «Освіта  через усе життя як гарантія якості медичної допомоги»  прибули головні медсестри лікувально-профілактичних закладів усієї Хмельниччини. В ході ділового спілкування фахівці галузі медицини заслухали виступи про поєднання медсестринської освіти та медсестринської практики, роль медсестри як менеджера у сучасному лікувальному закладі, про емоційне вигорання , як плату за співчуття, та про розвиток медсестринства в Хмельницькій області.

В урочистому відкритті конференції  взяв участь Чемеровецький селищний голова Олександр Собань.