Напрацьовано систему забезпечення якісного харчування дітей

Питання організації харчування дітей в навчальних закладах Чемеровецької селищної ради є не менш важливим з-поміж усіх освітянських питань, які щоденно доводиться вирішувати працівникам  відділу освіти, молоді та спорту. Організація збалансованого, раціонального та безпечного харчування,  виконання норм натурального набору продуктів, дотримання вимог щодо складання меню в дошкільних навчальних закладах громади  відповідно до нормативно-правових документів -  саме ця тема обговорювалась сьогодні на нараді з кухарями садочків, яку провела начальник відділу Ірина Качуріна.

З метою доведення вимог законодавства та нормативів санітарних правил до участі в нараді запрошено представника управління Держпродспоживслужби у Чемеровецькому районі Валерій Боднар. Обговоривши напрацьовану селищною радою систему придбання та довозу продуктів харчування, працівники навчальних закладів отримали конкретні завдання: забезпечити приготування доброякісної,  вітамінізованої їжі з привабливим виглядом і гарними смаковими якостями.