Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Демковецькому ансамблю «Джерело» - 40

      Минулої п»ятниці велелюдно було біля сільського клубу у селі Демківці. Численна кількість гостей, виїзна торгівля, ігрові майданчики для дітей, святково прибрана сцена, а місцеві мешканці та місцевий народно-етнографічний ансамбль «Джерело» приймають вітання з нагоди 40-річчя творчої діяльності аматорів сцени.

            Як годиться,  в  ході підготовки до заходу за підтримки Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня, керівників місцевих агроформувань проведено велику роботу – зроблено зовнішній та внутрішній косметичний ремонт та облаштування приміщення Демковецького сільського клубу.

        В день ювілею під час урочистостей звучали слова вітання від керівництва району, від очільника громади Олександра Собаня, від депутатів різних рівнів та гостей свята. У подарунок винуватцям свята до  концертної програми було включено виступи як колективів народного співу, що представляли Чемеровецьку громаду, так артистів -гостей свята.

         Керівник творчого колективу Віктор Штоль щиросердечно подякував владі, спонсорам,  меценатам та  приїжджим аматорам сцени за подароване свято не лише ансамблю «Джерело», і жителям Демковець.« повернутися до списку новин