Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Ремонт завершено – результат очевидний

            Ще в травні за сприяння Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня , особистої ініціативи в.о. старости с.Біла Василя Горука, організаційної підтримки начальника відділу з питань соціальної політики Віталія Приймака, силами соціальних робітників Білої, Чорної, Антонівки та Степанівки було розпочато проведення зовнішнього та внутрішнього косметичного ремонту приміщення віддаленого центру обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян в селі Біла.

              На даний час роботи успішно завершені, а  результат очевидний і приємно вражаючий: свіжопофарбовані у приємні кольори стіни двох кімнат, вікна прибрані за сприяння депутата селищної ради Сергія Сльоти, приміщення облаштовані меблями та естетично декоровані у стилі українського помешкання. У такому привабливому приміщенні,  прикрашеному вишиваними картинами, рушниками та килимами,  приємно буде стареньким підопічним відсвяткувати свій день народження, а  в кімнаті, що поруч, поремонтувати одяг, взуття, скористатися послугами перукаря.

             Відділом з питань соціальної політики Чемеровецької селищної ради з метою ознайомлення з гарним досвідом заплановано провести чергову нараду з соціальними робітниками  в селі Біла у оновленому приміщенні віддаленого центру обслуговування підопічних.« повернутися до списку новин