Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Нарада соціальних робітників

Сьогодні у залі засідань Чемеровецької селищної ради проведено нараду соціальних робітників відділу з питань соціальної політики. Розглянуто ряд питань, зокрема про  підсумки роботи за серпень, якість надання послуг соціальними робітниками, забезпечення одиноких громадян дровами на осінньо-зимовий період. Також   особлива увага приділялась питанню забезпечення якісного обслуговування підопічних, уважне вивчення їх проблемних питань  та організації їх вирішення.

Провідний спеціаліст відділу Людмила Кузнєцова проаналізувала результати перевірки роботи соціальних робітників,  відмітила, що робота соціального робітника особливо в нинішніх умовах складна, проте ще не всі соціальні робітники повністю використовують свій потенціал для якісного надання соціальних послуг.

Для з’ясування проблемних питань, які є актуальними, серед учасників семінару проводилось анкетування. Підведено підсумки, зроблено акцент на подальшій співпраці з в.о.старости в питаннях охоплення соціальними послугами тих громадян, які в силу життєвих обставин, за станом здоров’я чи за віком потребують сторонньої допомоги.

 « повернутися до списку новин