Функціонування свердловин буде відновлено

Проблемою для мешканців села Андріївка в останні роки стало забезпечення водопостачанням. Причина у занедбаному стані артезіанських свердловин, котрі фактично на даний час перестали функціонувати. Сьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань разом з першим заступником Юрієм Войтовим відвідали Андріївку з метою на місці визначити складність ситуації та спланувати заходи щодо відновлення роботи недіючих водонапірних свердловин. Допомогти у вирішенні питання в інвестиційній частині погодився  генеральний директор ТОВ «Промінь Галичина» Олександр Бурейко. В ході робочої зустрічі очільника громади, керівника агроформування,   виконуючого обов’язків старости в селі Андріївка Віктора Добруцького та представника підрядної організації, яка погодилась відновити роботу старої свердловини відразу на місці визначено можливості реалізації проекту та напрацьовано чіткий план  дій.