Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

2017-2018 навчальний рік – крок до Нової української школи

Напередодні початку нового навчального року та організовуючи науково-методичну роботу, здійснюючи підвищення кваліфікації, професійного рівня педагогічних працівників, методичною службою 21 серпня 2017 року на базі Чемеровецького НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» проведено засідання методоб'єднань вчителів іноземної мови, природничого та  художньо-естетичного напрямів.

   Особливу увагу вчителі-предметники приділили обговореню проекту Закону України «Про освіту», Концепції нової української школи. В ході навчань педагоги проаналізували  оновлені  навчальні програми для 5-9 класів, методичні рекомендації щодо вивчення предметів у 2017-2018 навчальному році, визначили пріорітетні завдання на новий навчальний рік та шляхи їх вирішення.

Сьогодні методична сесія для вчителів математики, фізики, астрономії та інформатики відбулась за участю методистів Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Віктора Гудзя, завідувача науково-методичного центру викладання природничо-математичних дисциплін та Людмили Гринчук, старшого викладача кафедри теорії та методик природничо-математичних дисциплін та технологій. В центрі уваги вчительської спільноти були питання реалізації стратегіних завдань нових державних стандартів та оновлених навчальних програм для 5-9 класів.« повернутися до списку новин