Хмельницька область, Чемеровецький район

Представники від Чемеровеччини взяли участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради

Дата: 29.05.2017 16:35

Сьогодні голова  Чемеровецької районної ради Світлана Павлишина  та Чемеровецький  селищний голова Олександр Собань  взяли участь у роботі  круглого  столу, який організовував Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з Кам’янець-Подільською міською радою на тему “Практика застосування Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»  на прикладі територіальних громад Хмельницької області”.

Cеред почесних гостей засідання, які брали участь в обговореннях - голова вищеназваного Комітету, народний депутат України Сергій Власенко, міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, заступник голови Хмельницької ОДА Валерій Олійник, народні депутати,  представники профільних Комітетів Верховної Ради України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, очільники громадських організацій, об'єднаних територіальних громад Хмельницької області.
Від імені громади міста привітав учасників круглого столу очільник Кам’янця Михайло Сімашкевич, який побажав присутнім плідної роботи та ефективного результату.
На успішному об’єднанні більшості територіальних громад Хмельницької області, яких наразі створено двадцять шість, наголосив голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний.
Упродовж дня учасники круглого столу обговорювали досвід, практику, досягнення та прогалини об'єднаних громад  Хмельницької області.

Про досвіт та практичні застосування Закону України на теренах Чемеровеччини  проінформувала присутніх Світлана Павлишина.