Прощавай школо!

Минулих вихідних відбулась більша частина випускних вечорів у населених пунктах Чемеровецької селищної ради. Цього року навчальні заклади І-ІІІ ступенів громади випускають 102 одинадцятикласники. У суботу відбувся випускний для гімназистів Чемеровецького навчально-виховного комплексу №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія», а сьогодні відбудеться  для одинадцятикласників  Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК». Чемеровецький селищний голова  Олександр Собань  у суботу вітав випускників, а сьогодні також  запрошений на урочистості до випускників селища Чемерівці. Жоден з заходів не обійшовся без щирих слів, пісень, майстерних танців, виступів учителів та керівників. Були, звичайно, і сльози батьків, і зворушливі побажання, нагороди та багато-багато квітів.