Чергові результати участі в європейських проектах

Участь Чемеровецької селищної ради у конкурсному відборі заявок на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах спів фінансування в рамках реалізації проекту ЄС «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці  в  Хмельницькій області», який проводив департамент соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації спільно з Європейським Союзом сприяла забезпечити населені пункти громади технічними засобами, що дозволяє належно підтримувати благоустрій територій. Нагадаємо, що завдяки проекту Чемеровецька громада уже отримала міні трактор Беларус 320.4 з відвалом снігозбиральним переднім, щіткою дорожньою косаркою роторною, розкидачем дисковим підсипочного матеріалу, напівпричепом самоскидним, терморезисторний зварювальний апарат для поліетиленових труб «Оптіма-231», 6 універсальних мотокос,  газонокосарку бензинова ALKO, генератор дизельний Favorit, віброплиту Masalta. Останнім надходженням від гранду  стануть  6 бензопил Енергомаш, які відразу будуть передані у використання в населені пункти громади.