Моніторинг діяльності соціальних працівників

Спеціалістами відділу з питань соціальної політики Людмилою  Кузнєцовою  та Аллою Даніловою  з 14 по15 червня 2017 року відвідано підопічних, які проживають в с. Бережанка та смт Чемерівці і знаходяться на обслуговуванні у  відділі та перевірено якість обслуговування  даних осіб соціальними робітниками. Працівники відділу відвідали  16 підопічних. Перевіркою встановлено, що соціальними робітниками  надаються такі  послуги як прибирання житла, миття вікон, купівля і доставка продуктів та ліків, виніс сміття, допомога в оформленні документів на отримання субсидій, пільг, оплата комунальних послуг, допомога на присадибній ділянці, а також надання інформації з питань соціального захисту населення . Послуги надаються відповідно до груп рухової активності підопічних та згідно графіка роботи. Скарг та нарікань на роботу соціальних робітників з боку підопічних немає.