Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Відбулась сьома сесія Чемеровецької селищної ради

31 травня під головуванням Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня відбулось пленарне засідання чергової сьомої сесії селищної ради, в якому взяли участь 22 обранці.

На порядок денний засідання було винесено 67 питань. Першим блоком були питання розвитку та реорганізації галузі освіти,  затверджено Комплексну програму розвитку галузі освіти на території Чемеровецької селищної ради на 2017 – 2020 роки, депутати підтримали створення опорного навчального закладу на базі Чемеровецького навчально- виховного комплексу № 1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК» Чемеровецької селищної ради,  обговорили реорганізацію окремих загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів  та  харчування  учнів загальноосвітніх навчальних закладів Чемеровецької селищної ради.

Депутати прийняли ще  ряд важливих рішень, зокрема, затвердилиПрограму профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Чемеровецької селищної ради на 2017 – 2020 роки та підтримали вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», погодили питання надання пільг при оплаті соціально – побутових послуг громадянам похилого віку, інвалідам та іншим особам. Також розглянули 44земельних питання, затвердили та надали дозвіл на виготовлення технічних документаційта проектів із  землеустрою.« повернутися до списку новин