Виробнича нарада з комунальних питань

Сьогодні в кабінеті першого заступника  селищного голови Юрія Войтова відбулась виробнича нарада з директором та бухгалтером КП «Комунсервіс».  Основною темою розмови  присутніх стали підсумки роботи підприємства за перше півріччя поточного року. Участь в засіданні взяли начальник відділу фінансів Оксана Уланівська, начальник бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Василь Коваленко, які надали свої фахові рекомендації щодо покращення фінансово-господарських показників підприємства. Також, в ході зустрічі напрацьовано перспективний план дій щодо покращення фінансово-бюджетної дисципліни  підприємства, визначено рекомендації ведення документообігу та покращення надання комунальних послуг.