Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Методичний супровід спеціалістів SKL International

         Чемеровецька селищна рада перебуває в активному процесі реалізації проекту по утворенню Центру надання адміністративних послуг.  Наразі напрацьована і проходить експертизи проектно-кошторисна документація. А паралельно  відпрацьовується інституційна база, котра слугуватиме платформою для організованого старту в  обслуговуванні споживачів адміністративних послуг з початку відкриття ЦНАПу.

              Методичний супровід Чемеровецькій громаді з усіх питань здійснють спеціалісти  SKL International (Шведсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні». Сьогодні з робочим візитом у Чемерівцях побував   регіональний спеціаліст проекту Сергій Закурений, котрий проаналізував напрацювання селищної ради з точки зору публічності сфери надання адміністративних послуг ( оприлюднення інформації на веб-сайті Чемеровецької селищної ради), а також дав рекомендації стосовно підготовки та затвердження інформаційних та технологічних карток на кожну адміністративну послугу.

               Надана методична та практична допомога сприятиме подальшому результативному  руху на шляху реалізації важливому для громади та людей проекту у сфері надання адміністративних послуг.« повернутися до списку новин