Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 23.06.2017 16:41

Фото без опису

Під час засідання виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Олександра Собаня, члени виконкому  заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Заслухано інформацію про здійснення контролю за станом дотримання земельного законодавства на території населених пунктів селищної ради, про організацію роботи соціальних робітників та про створення опікунської ради при Чемеровецькій селищній раді.

На погодження членів виконкому винесено ряд проектів програм та рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік». Також на засіданні затверджено план роботи виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради на ІІ півріччя 2017 року. Погодження отримали питання щодо видалення зелених насаджень, присвоєння та внесення змін до поштових адрес, видачі дубліката  свідоцтва на право приватної власності на житлові будинки та призначення помічників.