Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Виїзд на місця активізує роботу

         Чемеровецьким селищним головою з метою вивчення стану реалізації на місцях запланованих заходів практикуються регулярні виїзди у населені пункти громади.

             Сьогодні такий візит Олександр Собань здійснив у Жердя та Кочубіїв. В ході ділового спілкування у Жерді з регіональним директором  ТОВ ВП АФ «Жердянське»  Володимиром Думанським та в.о. старости Володимиром Дюком сплановано хід робіт по облаштуванню огорожі довкола місцевого кладовища( 360 метрів євро паркану придбано за рахунок селищного бюджету, роботи виконуватимуться за сприяння агрофірми), вирішено питання про вивіз щебеню, закупленого селищною радою, для проведення поточного ремонту сільських доріг, а також організовано початок робіт по освітленню вулиць Польової, Жукова та Перемоги, які проводить ПП «Елко» ( кошторисна вартість проекту 135 544тис.грн.).

             В ході зустрічі керівника громади з ПП «Кочубіївське» Валентином  Волосецьким сплановано комплекс робіт по ремонту покрівлі Кочубіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.  « повернутися до списку новин