Водопровід для мешканців сіл Почапинці та Садове

Чергове питання, яке потребує суттєвих фінансових затрат для введення в дію  – це будівництво водозабірних свердловин в селі Почапинці та Садове. Проектно-кошторисна документація давно виготовлена ще Почапинецькою сільською радою, проте вартість будівництва об’єкта - 1692 тис.грн. було непосильною сумою для сільської ради. З метою забезпечення вирішення даного питання Чемеровецький селищний голова Олександр  Собань виніс цей проект на розгляд комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році. На обласному рівні проект підтримано і погоджено його співфінансування. Наразі проводиться  погодження документальної сторони вирішення питання.