Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Подвір’я сільської школи набуває сучасного вигляду

Вирішення проблем і поточних господарських питань, реалізація масштабних та невеликих інвестиційних проектів  у кожному селі  Чемеровецької громади - активний та безперервний процес. Приведення до належного та сучасного вигляду територій – важливе завдання, а не менш важливо те, що  увага керівництва селищної ради йому приділяється не лише в центрі громади - у Чемерівцях, але у великих та малих населених пунктах підвідомчої території.

Відповідно до планів селищного голови Олександра Собаня щодо підтримки та розвитку населених пунктів громади черговим завданням  до виконання  став благоустрій території біля Свіршковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.  В короткі терміни на шкільному подвір’ї буде встановлено 400 кв.метрів бруківки та облаштовано сходи до закладу.                     

«Організація навчально-виховного процесу – завдання педагогів, а сприяння у вирішенні господарських питань – задання влади на місцях» - вбачає селищний голова. А свіршковецькі діти з гарним настроєм на оновленому шкільному подвір»ї  відсвяткують «Останній дзвоник».« повернутися до списку новин