Вуличне освітлення в селі Степанівка

Напрацьовано черговий масштабний інвестиційний проект Чемеровецької селищної ради – капітальний ремонт вуличного освітлення в селі Степанівка. Днями представники фірми виконавця робіт по проведенню вуличного освітлення прибули з робочим візитом в село для того, щоб на місцях  визначити масштаб та умови  для його реалізації.

В ході виробничої наради виконавців з виконуючим обов’язки старости Іваном Мельником  напрацьовано  план та терміни виконання налагоджувальних робіт. Відповідно до проектно-кошторисної документації протяжність лінії складатиме 4 кілометри та освітлення буде встановлено на восьми вулицях села Степанівка, вартість відповідних робіт складатиме 210 тисяч гривень Вже з наступного тижня буде розпочато монтажні роботи.