На нараді з директорами шкіл обговорили нагальні питання

Організація оздоровлення та відпочинку дітей у пришкільних таборах є пріоритетним у діяльності Чемеровецької селищної ради. З метою   забезпечення реалізації  заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я   сьогодні відділ освіти молоді та спорту селищної ради провів нараду з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів. Крім того, до порядку денного включено питання щодо інклюзивного навчання, начальник відділу Ірина Качуріна ознайомила присутніх з результатами спеціального тренінгу «Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації». Обговорили підготовку та забезпечення підвозу випускників шкіл до пунктів тестування зовнішнього належного оцінювання у період  з 29 травня по 16 червня. Керівники навчальних закладів  селищної ради отримали рекомендації щодо надання щорічних основних відпусток працівникам шкіл.