Провели засідання виконкому

Дата: 31.05.2017 16:53

Фото без описуСьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, на порядок денного якого було винесено 30 питань. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна ознайомила присутніх з заходами щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року, начальник відділу фінансів Оксана Уланівська доповіла про необхідність внесення змін до  селищного бюджету на 2017 рік. На розгляд виконкому було винесено питання про визначення місця для встановлення  пам'ятника «Героям та жертвам Чорнобиля» та обговорено заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах Чемеровецької селищної ради. Розглянули усі заяви, що надійшли протягом травня на ім’я голови виконкому, зокрема, щодо присвоєння адреси, про видачу дубліката  свідоцтва на право власності   на  житлові будинки та ордерів на квартиру, а також про призначення помічників жителям населених пунктів громади.