Перші навчально-польові збори майбутніх захисників

Відповідно до навчальної програми та наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради в усіх загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів протягом 25-27 квітня проходили навчально-польові збори юнаків 11-х класів. Впродовж трьох днів одинадцятикласники мали можливість застосувати на практиці здобуті знання з предмету «Захист  Вітчизни»  в умовах наближених до військово – польових.

Майбутні захисники відпрацьовували не лише  військовий вишкіл стройової підготовки, а й повною мірою відчули труднощі нічних підйомів, несення цілодобової варти,  ведення навчального бою та ін.  Крім того, хлопці отримали певні знання з основ надання першої медичної допомоги. Такі збори є своєрідним екзаменом на вправність та мужність для старшокласника. Відповідно до плану зборів учнями були  проведенні  стрільби з пневматичної гвинтівки

Усі 90 учасників зборів успішно склали навчальні нормативи та за результатами навчально-польових зборів отримали оцінки з предмету «Захист Вітчизни».