Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Перевірка цільового використання коштів при народженні дітей

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 р. № 623   відділом з питань соціальної політики Чемеровецької селищної ради розпочато  перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини, допомоги на дітей одиноким матерям та створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей шляхом проведення вибіркового обстеження окремих сімей.

             Під час відвідування сімей з дітьми, які отримують державну соціальну допомогу при народженні дитини, працівниками складається акт перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини, де вказуються умови, які створені для виховання та розвитку дитини, перевіряється  наявність у дитини харчування та одягу відповідно до віку та сезону, наявність засобів гігієни, візка та ліжка тощо.

           В ході здійснення обстеження спеціалісти надають соціальні послуги, а також консультації, проводять бесіди з батьками по попередженню дитячого травматизму, оздоровленню та вихованню дітей.« повернутися до списку новин