Соціальні послуги мешканцям громади

Сьогодні спеціалісти відділу з питань соціальної політики провели виїзну перевірку роботи соціальних робітників в населених пунктах громади, зокрема Світлани Пазуханич в селі Ружа, Оксани Велесевич в селі Кормильче та Ганни Мельшенкер  в селі Кочубіїв. На обслуговуванні вказаних  працівників  знаходиться 38 підопічних, в тому числі 7 учасників війни, 26 одиноких громадян. До основного переліку соціальних послуг входить  допомога у веденні домашнього господарства, доставка продуктів харчування та медикаментів, консервування овочів, збирання урожаю з присадибних ділянок. Не залишається поза увагою робітників і підготовка підопічних до опалювального сезону – сприяють у заготівлі дров. Відгуки підопічних стосовно якості надання соціальних послуг даними соціальними  робітниками  хороші та позитивні.