«Люди свободи» в смт Чемерівці

В центрі культури, дозвілля і мистецтва Чемеровецької селищної ради розпочала та буде діяти до 10 лютого 2017 року  виставка "Люди Свободи", матеріали для якої розроблено  Українським інститутом національної пам'яті до 25-ї річниці незалежності. Проект розпочав діяти 24 серпня 2016 року на Хрещатику, складається з 26 – ти стендів, які розповідають про історичні постаті періоду 20 століття, які життям  та вчинками в наблизили падіння тоталітарних режимів.  Одним із героїв виставки є наймолодший із Небесної сотні – Назар Войтович, який загинув у боротьбі за свободу вже в наш час. Відповідно до плану виставки, ознайомлення учнів, студентів та колективів з історичними матеріалами проводить директор Чемеровецького історико-краєвзнавчого музею Сергій Володимирович Рибак.