Чемеровецькі «Дзвіночки» у «Золотому колі»

1-2 травня 2017 року  у м. Шепетівка пройшов Всеукраїнський хореографічний  конкурс "Золоте коло". Основною метою проведення заходу було пізнання хореографічної культурної спадщини регіонів України, встановлення дружніх контактів між творчими колективами, популяризація мистецтва танцю у молодіжному середовищі, вдосконалення виконавської майстерності та підвищення художнього рівня аматорського мистецтва, обміном досвідом роботи керівників колективів та учасників фестивалю.

У фестивалі взяли участь близько 20 колективів з різних куточків України серед яких  танцювальний колектив " Дзвіночки" Чемеровецької дитячої музичної школи (керівник Роман Алексюк ). Колектив брав участь у молодшій віковій категорії у номінації "Народна хореографія"та за результатами конкурсу був нагороджений  грамотою.