Нарада з завідувачами дошкільних навчальних закладів Чемеровецької селищної ради

В залі засідань Чемеровецької селищної ради  сьогодні вкотре зібрались завідувачі дошкільних навчальних закладів. В ході наради відбулось представлення начальника  відділу освіти, молоді та спорту Ірини Володимирівни Качуріної та працівників відділу.Олександр Володимирович ознайомив запрошених з перспективним планом роботи та розвитку освітніх закладів у населених пунктах, що увійшли до об’єднаної територіальної громади.  Відповідно до порядку денного, керівників  садочків ознайомили з структурою,  положенням відділу та  посадовими обов’язками працівників. Загалом, відбувся конструктивний діалог очільниці відділу  з керівниками двадцяти двох дошкільних навчальних закладів, налаштований на спільну і плідну співпрацю.